AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PŁYWANIE. Grand Prix Polski

DATA: 16 września 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

    W Częstochowie rozegrane zostały X Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Pływackie będące jednocześnie III Rundą Parapływackiego Grand Prix Polski.

    Na położonej nieopodal Jasnej Góry pływalni „Sienkiewicz” sezon zainaugurowało blisko 100 zawodników z 19 klubów. Pięcioosobowa  reprezentacja Klubu Sportowego Niepełnosprawnych „START” Kalisz jak zwykle potwierdziła przynależność do krajowej elity plasując się w swoich startach indywidualnych na czołowych pozycjach. W klasyfikacji punktowej za dwa starty w swoich grupach startowych na drugim stopniu podium stanęli Maja Karpisiewicz S8 i Szymon Łachowski S7. Trzecią pozycję i brązowy medal zdobyła Alicja Piec w grupie S9.

    Zarząd Klubu Sportowego Niepełnosprawnych „START” dziękuje Urzędowi Miejskiemu Miasta Kalisza, Polskiemu Związkowi Sportu Niepełnosprawnych „Start” oraz Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Kaliszu za przekazanie środków finansowych umożliwiających przygotowania i udział w zawodach . Zaprasza też dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności do udziału w naszych zajęciach.

    (nel)

     
    Wyniki Zawodników Startu

    Maja Karpisiewicz grupa S8

    100 m stylem grzbietowym 2:29.28 I miejsce w grupie S8

    50 m stylem grzbietowym 1:11.81 I miejsce w grupie S8

    100m stylem dowolnym 1:52.79 I miejsce w grupie S8

    50 m stylem dowolnym 0:48.94 III miejsce w grupie S8

     
    Szymon Łachowski grupa S7

    50 m stylem dowolnym 0:38.14 II miejsce w grupie S7

    50 m stylem grzbietowym 0:45.33 II miejsce w grupie S7

    100 m stylem dowolnym 1:29.24 III miejsce w grupie S7

     
    Alicja Piec grupa S9

    50 m stylem grzbietowym 0:43.46 I miejsce w grupie S9, IV miejsce open

     
    Konwińska Nikola S9

    50 m stylem klasycznym 0:56.68 II miejsce w grupie SB9

    100 m stylem klasycznym 2:10.35 II miejsce w grupie SB9

    100m stylem dowolnym 1:39.98 II miejsce w grupie S9

    50m stylem dowolnym 0:45.43 III miejsce w grupie S9

     
    Gabriela Pawlik grupa S10

    100 m stylem klasycznym 2:20.76 III miejsce w grupie SB9

    50 m stylem klasycznym 1:08.94 IV miejsce w grupie SB9

    50 m stylem grzbietowym 0:58.89 VI miejsce w grupie S10

    50m stylem dowolnym 0:53.73

    Komentarze

    Najczęściej odwiedzane

    The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
    For a better experience, please consider using this application with a supported browser.