PIŁKA NOŻNA. Zabójcza końcówka Śląska

DATA: 20 września 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    Śląsk pokonał KKS. Fot. KKS Kalisz.

Bez punktów ze spotkania ze Śląskiem Wrocław powrócili piłkarze KKS-u Kalisz.

KKS w meczach z rezerwami Śląska prezentował się bardzo dobrze. Tak było również w pierwszej połowie ostatniego meczu, w której goście grali dobrze ale nieskutecznie. Druga połowa była również wyrównana, ale końcówka należała do Śląska. Po błędach w defensywie kaliskiego zespołu gospodarze zdobyli dwie bramki i wygrali ten mecz 2:0.

Po tej porażce kaliszanie spadli na 9 miejsce w tabeli II ligi. W kolejnym spotkaniu piłkarze KKS-u zmierzą się z Hutnikiem Kraków. Ten mecz odbędzie się 25 września o godz. 18:00.