AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

REKREACJA. Czas na kaliskie Szarki

DATA: 23 września 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Zajęcia Szarków prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów. Fot. Park Wodny Kalisz.

  Szkoła „Szarków” cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Kalisza. Już ponad pół tysiąca adeptów zapisało się do profesjonalnie zorganizowanej Akademii Pływania „Szarki” w kaliskim aquaparku.

  We wrześniu, w obiekcie przy ul. Sportowej rozpoczęły się zajęcia indywidualnej i grupowej nauki pływania, które są przeznaczone dla wszystkich bez względu na wiek i poziom umiejętności pływackich. Wystarczą chęci i motywacja a wykwalifikowani instruktorzy pomogą w osiągnięciu zamierzonego celu. Zajęcia prowadzone są w grupach na pięciu poziomach zaawansowania i odbywają się od poniedziałku do piątku. - Już w pierwszych tygodniach września liczba zgłaszających się uczestników przewyższyła nasze oczekiwania. Taki sukces przedsięwzięcia zawdzięczamy nie tylko bardzo dobrej organizacji, doświadczonym instruktorom, ale także bardzo konkurencyjnej cenie zajęć. Cel jaki nam przyświecał to zaoferowanie wysokiej jakości usług w bardzo przystępnej cenie i to jak widać był strzał w dziesiątkę - informuje Michał Jackowski, Prezes Zarządu AQUAPARK KALISZ sp. z o.o. 

  Powstanie Akademii Pływania „Szarki” to możliwość korzystania z usług większej liczby mieszkańców, dla których ze względów ekonomicznych nauka pływania była mniej osiągalna. Jedna lekcja wraz z wstępem na basen kosztuje 30 złotych. A dla każdego, kto zdecyduje się zostać Szarkiem, Spółka AQUAPARK KALISZ wraz z Partnerem, siecią sklepów Decathlon, przygotowała atrakcyjne zestawy startowe akcesoriów pływackich.

   

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.