AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Krzysztof Zalewski w Hali Arena Ostrów

DATA: 29 września 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Krzysztof Zalewski wystąpi 10 października w ostrowskiej Hali Arena.

  Charyzmatyczny artysta przyjedzie do Ostrowa Wielkopolskiego, aby zaprezentować dobrze znane szerokiej publiczności utwory z przekroju swojej twórczości. Usłyszymy zatem piosenki z albumów „Złoto" (2016), „Zabawa" (2020), a także z wcześniejszych produkcji czy featuringów piosenkarza, kompozytora i autora tekstów. 

   

   

  Debiutancka płyta Krzysztofa Zalewskiego charakteryzowała się rockowym, ostrym i surowym brzmieniem. Sprzedawała się naprawdę dobrze, a sam Zalef zyskał ogromną popularność, jednak na jakiś czas zaprzestał nagrywania nowych solowych piosenek. W tym czasie Krzysztof między innymi wspomagał na instrumentach klawiszowych grupę Hey podczas ich trasy koncertowej w oraz zagrał w filmie. Na jego kolejny album musieliśmy zatem czekać aż do 2013 roku. Warto było, bo płyta „Zelig” okazała się strzałem w dziesiątkę.

  Album „Zabawa” to już piąta solowa płyta tego genialnego artysty. Powstała ona w czasach pandemii i Zalef porusza w niej dość trudne tematy. Pomimo to na koncertach promujących jego ostatnią płytę wszyscy dobrze się bawią i tańczą, gdyż Krzysztof Zalewski pragnie by jego muzyka, dostarczyła nam uśmiechu i zabawy, nawet w trudnych czasach.

   

  Hala Arena Ostrów

  Niedziela, 10 października 2021, g. 19:00

  KUP BILET

   

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.