AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

NA RYBY. Rodzinne wędkowanie w Parku Przyjaźni

DATA: 1 października 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Na stawach w Parku Przyjaźni wędkowali starsi i młodsi. Fot. Rada Osiedla Czaszki.

  Rada Osiedla Czaszki, we współpracy z Kołem Wędkarskim „Pasja” w Kaliszu, zaprosiła na pierwsze zawody wędkarskie „O Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Czaszki”. Impreza, w której uczestniczyły całe rodziny, odbyła się w Parku Przyjaźni.

  Zawody zgromadziły dość liczną grupę amatorów wędkarstwa spławikowego. Do zmagań przystąpiły dzieci i młodzież, zazwyczaj ze swoimi rodzicami. Regulamin przewidywał start niepełnoletnich uczestników wyłącznie z opiekunami. I choć najważniejsza była zabawa oraz możliwość spędzenia czasu w rodzinnej i sympatycznej atmosferze, to ducha sportowej rywalizacji też nie brakowało.

  Największą rybę złowił Szymon Kopijkowski i to w jego ręce powędrował symboliczny Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Czaszki. - Gratulacje dla wszystkich uczestników, bo każdy młody wędkarz otrzymał upominek i medal od Rady Osiedla Czaszki. Zawody zorganizowano przy wydatnej pomocy Koła PZW Pasja w Kaliszu i prezesa Krzysztofa Hoffmana. Dziękujemy za pomoc i sędziowanie. I już teraz zapraszamy wszystkich za rok - mówi Mirosław Nagórny, przewodniczący Rady Osiedla Czaszki.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.