AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONCERT. Postman w Cafe Club Kontrabas (video)

DATA: 1 października 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Postman wystąpi dziś w Cafe Club Kontrabas. Fot. Facebook artysty.

  W piątek w Kontrabas Cafe Club odbędzie się koncert Postmana.

  Postman jest muzykiem, multiinstrumentalistą, kompozytorem, piosenkarzem i songwriterem. Od 2017 roku jeździ po Europie z koncertami, od Ukrainy po Holandię. Grał jako support przed Warhaus, Seafret, Flunk, Pustkami czy duetem Paula i Karol, gościł na wielkich festiwalach (Zaxidfest, Hedonism, Wianki, Ars Cameralis, Opole Songwriters Festival) oraz w małych klubach - miasteczkach i wsiach.

  Przed rokiem ukazała się druga studyjna płyta Postmana zatytułowana „City Freak”. Artysta śpiewa w języku angielskim i ukraińskim. Postman jest jednym z najciekawszych przedstawicieli fali nowej ukraińskiej muzyki, jest też wnikliwym obserwatorem codziennego życia, wrażliwym na relacje międzyludzkie. Umiejętnie przenosi te obserwacje do tekstów swoich piosenek, które dopełnia muzyka, tworząc idealną całość. Ten koncert to coś dla fanów grania spod szyldu Boba Dylana

   

  Bilety na koncert kosztują 25 zł. Są do kupienia w Kontrabas Cafe Club (mieści się na tyłach kaliskiego teatru - wejście od ul. Częstochowskiej) i przez internet:
  https://www.biletomat.pl/pop-rock/postman-kalisz-10496/

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.