AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. „Pitbull” na ekranach kaliskiego kina Helios od 11 listopada

DATA: 12 listopada 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Patryk Vega – już samo nazwisko reżysera to gwarancja mocnych filmowych treści. Jeżeli dodamy do tego informację o odtwórcach głównych ról: Andrzej Grabowski, Tomasz Dedek, Przemysław Bluszcz, Marta Malikowska – całość może zamknąć się tylko w haśle „PITBULL”.

  „Kobiety mafii”, „Botoks”, „Służby specjalne”, a także „Pitbull” w różnych odsłonach – to tylko niektóre produkcje Patryka Vegi, doskonale znane fanom jego twórczości. Wszystkie łączy bezkompromisowe podejście do przedstawianej tematyki, świetna obsada aktorska i wysoki poziom emocji.

   

   

  Kiedy podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Śledztwo prowadzi go na trop przestępcy ze zbrojnego ramienia grupy Pershinga – konstruktora bomb i porywacza, stojącego za dziesiątkami zamachów i ponad setką porwań. Konfrontacja bandyty i psa przeradza się w regularną wojnę.

   

  Od wspomnianych wydarzeń mijają lata… Syn Gebelsa, Jarek, student informatyki, znajduje ryzykowny sposób na szybki zarobek i zaczyna dokonywać włamań do willi bogatych ludzi. Pech chce, że którejś nocy wybiera niewłaściwy dom, przez co Gebels staje przed sytuacją bez wyjścia, w której do więzienia musi wsadzić… własne dziecko. Może być policjantem, który aresztuje przestępcę. Albo ojcem, który uratuje dziecko. Jak z tego wybrnie? Tego widzowie dowiedzą się już w najbliższy piątek!

   

  Fani mocnego kina, pełnego akcji, nieoczekiwanych zwrotów akcji i wyśmienitej gry aktorskiej proszeni są o wejście na stronę www.helios.pl/pitbull, gdzie możliwy jest zakup kinowych biletów i wybór najlepszych miejsc. Do zobaczenia na porywających seansach!

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.