AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONCERT. Zagi w Kontrabas Cafe Club

DATA: 16 listopada 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Zagi wystąpi w kaliskim Kontrabas Cafe Club. Fot. FB Zagi.

  Zagi wystąpi w Kontrabas Cafe Club, który mieści się przy Placu Bogusławskiego 1.

  To wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Ma na swoim koncie pięć albumów, ostatni z nich to „Prześwit". Zagi została nagrodzona trzema Złotymi Płytami! Jej piosenki opowiadają historie z życia. Biorą w nich udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały - stały się wielką inspiracją. Emocjonalny wokal Zagi i wpadające w ucho melodie, w połączeniu z energią wytwarzaną na scenie ewoluują do mieszanki, którą można zamknąć w szufladce z napisami: indie-rock, pop, songwriter czy alternatywa.

  Artystka jest laureatką znaczących nagród - I miejsce w Konkursie Piosenki Poetyckiej w Gnieźnie, I miejsce w XXIII Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu, I miejsce w Konkursie Muzyki niePOPularnej - to tylko niektóre z wyróżnień.

  Wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Songwriter Łódź festiwal, Pol'and'Rock Czech Ukulele Festiwal czy Emergenza.

  Koncert Zagi odbędzie się w popularnym klubie Kontrabas Cafe Club (Plac Bogusławskiego 1 - wejście od strony ul. Częstochowskiej, na tyłach teatru) w sobotę, 20 listopada. Jego start zaplanowano na godz. 20:00. Bilety kosztują 20 zł. (przedsprzedaż) oraz 25 zł - w dniu koncertu.

  Bilety można kupować na stronie: https://www.biletomat.pl/pop-rock/zagi-kalisz-10747/

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.