AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

SIATKÓWKA. Twardy bój ze Stalą

DATA: 25 listopada 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Stal Bielsko-Biała zagra w czwartek w Arenie z MKS-em Kalisz. Fot. Tauron Liga.

  To będzie starcie o przysłowiowe ,,sześć" punktów w Tauron Lidze. W czwartek siatkarki Energi MKS podejmą w Arenie BKS Bostik Bielsko-Biała.

  Czwartkowe spotkanie będzie bardzo ważne dla dolnego układu tabeli, ponieważ oba zespoły zajmują obecnie 10. i 9. miejsce w tabeli TAURON Ligi. Emocji nie powinno zabraknąć tym bardziej, że kaliszanki liczą na przełamanie. Klub z Bielska-Białej jest bardzo dobrze znany wszystkim fanom żeńskiej siatkówki. To ośmiokrotne złote medalistki mistrzostw Polski, chociaż ostatni tytuł zdobyły ponad dekadę temu.

  W pierwszych 9 rozegranych spotkaniach nowego sezonu siatkarki MKS-u Kalisz zdobyły 8 punktów, o jeden więcej ma na koncie BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Oba zespoły poprzednią serię rozgrywkową kończyły w dobrych nastrojach, chociaż tylko BKS zdobył punkty, pokonując Radomkę Radom 3:2.

  Początek spotkania w kaliskiej Arenie w czwartek o godz. 17:30. Bilety można kupić w Biurze Klubu (ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 przy hali Arena), na portalu KupBilet.pl, w salonach EMPiK oraz w kasie biletowej bezpośrednio przed meczem.

  (nel)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.