AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Sax in the City - Andrzejki w Chleb i Wino

DATA: 26 listopada 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Już w tę sobotę, 27 listopada, winebar Chleb i Wino zaprasza na klimatyczny wieczór andrzejkowy „Sax In The City”. Głównym punktem programu będzie koncert saksofonowy Mateusza Hermana. Andrzejkowe „Sax in the City” w Chleb i Wino rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:00.

  Uczestnicy wydarzenia usłyszą instrumentalne interpretacje wielu znanych na całym świecie utworów. Na gości wine baru czeka niezapomniana sentymentalna podróż po topowych muzycznych przebojach Michaela Buble, Candy Dulfer, Adele, Eda Sheerana i wielu innych artystów. „What a Wonderful World”, „Careless Whisper” czy kultowe „Lily Was Here” to tylko niektóre utwory, które usłyszymy w instrumentalnej interpretacji Mateusza Hermana.

  Poza atrakcjami muzycznymi nie zabraknie także kulinarnych wrażeń i wyjątkowych doznań smakowych. Klimatyczną atmosferę wzbogacą przepyszne potrawy, wina i inne napoje dostępne w menu wine baru.

  Rezerwacje stolików można składać telefonicznie pod nr.: 570 190 170. Podczas rezerwacji pobierana jest opłata 10 zł od osoby. Opłatę można w pełni wykorzystać podczas sobotniego wieczoru.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.