AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

HANDEL.ALDI otwiera drugi sklep w Kaliszu

DATA: 30 listopada 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Nowy sklep ALDI otworzy się przy ul. Podmiejskiej 24B. Fot. materiały promocyjne ALDI.

  W środę, 1 grudnia o godz. 6:00 swoje progi dla klientów otworzy drugi sklep ALDI w Kaliszu, który zlokalizowany będzie przy ul. Podmiejskiej 24B. Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje sięgające nawet do 50%, ponadto w dniu otwarcia pojawi się foodtruck z poczęstunkiem, rozdane zostaną torby z produktami marek własnych ALDI. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

  - ALDI konsekwentnie rozwija się, otwierając nowe sklepy. Dziś już jesteśmy obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Dlatego zdecydowaliśmy się rozpocząć kampanię telewizyjną, która jest kolejnym krokiem wzmacniającym rozpoznawalność marki w Polsce. Nasza kampania w sposób naturalny rozwija to, co jako marka przekazujemy już od kilku lat: Bardzo dobre (międzynarodowe i lokalne) produkty wysokiej jakości, mają w ALDI to coś, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać do nas, w myśl hasła ,,Raz ALDI zawsze ALDI". To „coś” sprawia, że w naszych sklepach jest wygodniej i taniej. Wierzymy, że klienci naszej nowej lokalizacji w Kaliszu, znajdą również to „coś” i zyskają przekonanie, że ALDI to pewność udanych zakupów - tłumaczy Dariusz Kujaczyński, Kierownik Sprzedaży ALDI Polska.

  ALDI to sieć z ponad 100 letnią tradycją, twórca formatu dyskontu. Klienci odwiedzający nowy sklep sieci będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI. Promocją objęte zostaną między innymi docenione przez konsumentów w Wielkim Teście ALDI Kiełbaski Norymberskie marki HoWe, czekolada Orzechowa Château, bio Oliwa z oliwek Gut Bio czy sok wieloowocowy PureFruit. Dodatkowo w trakcie świętowania klienci będą mieli okazję skorzystać również z sięgającego nawet do 50% rabatu na produkty spożywcze oraz artykuły dla domu i rodziny.

  Nowością jest promocja ,,Ale Prezenty" aktywna w dniu otwarcia sklepu - 1 grudnia. Konsumenci, którzy dokonają wtedy zakupów za kwotę 100 zł brutto otrzymają torby wypełnione produktami ALDI, przy czym oferta ważna jest do wyczerpania zapasów, dlatego warto tego dnia zakupy zaplanować wcześniej.

  A po zakupach, w godz. od 10.00 do 17.00 przed sklepem na odwiedzających ALDI czekać będzie bezpłatny poczęstunek z Foodtrucka ALDI, w którym za okazaniem paragonu będzie można odebrać poczęstunek na wynos!

  Aktualnie sieć posiada 192 markety w Polsce. Sklep w Kaliszu jest dwudziestym dziewiątym sklepem otwartym od początku tego roku w Polsce i osiemnastym sklepem w województwie wielkopolskim. Sklep przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi ponad 1500 m2. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

  Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00, a w pozostałe niedziele od 10:00 do 17:30. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji. Więcej na www.aldi.pl

  (jav)

   

  O ALDI
  ALDI w Polsce posiada 192 sklepy i zatrudnia blisko 3.500 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

  ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77.000pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii.

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.