AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Janek Samołyk w Kontrabas Cafe Club

DATA: 1 grudnia 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Janek Samołyk wystąpi w Kontrabas Cafe Club.

  - W najbliższą sobotę zapraszamy na kolejny koncert. Tym razem wystąpi Janek Samołyk - wrocławski gitarzysta, wokalista oraz autor piosenek. Tworzy i śpiewa zarówno po angielsku, jak i w ojczystym języku. Jego piosenki to unikalne połączenie wpadających w ucho melodii, rock'n'rolla i tak zwanej "piosenki z tekstem". W tym roku muzyk świętuje dziesięciolecie od wydania debiutanckiego albumu "Wrocław" - zachęcają właściciele ,,Kontrabasu".

  Muzyczna droga Samołyka rozpoczęła się od zwycięstwa w konkursie zespołów na OFF Festivalu 2009. Następnie został finalistą Jarocina, wydał cztery płyty długogrające, zagrał trasę koncertową w Chinach, a single "Codziennie", "Problem z wiernością", "Piosenka o pointach", "Złe czasy", "Na prezent" i "Nadmorskie miasteczko" gościły na Liście Przebojów (starej dobrej) Trójki prowadzonej przez Marka Niedźwieckiego.

  Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę, 4 grudnia o godz. 19:30. Bilety kosztują 20 zł (przedsprzedaż) lub 25 zł (w dniu koncertu). Są do nabycia w ,,Kontrabasie" lub przez internet: https://www.biletomat.pl/pop-rock/janek-samolyk-kalisz-10806/?fbclid=IwAR29uQnOUZbgeYfmg9xzrE8gJpQcnioGPIBq1GaR-TdUbM8iC_4aaQ4qEAQ

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.