AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Grudniowe Kino Kobiet prezentuje hit „Dom Gucci”

DATA: 3 grudnia 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Kino Helios zaprasza na filmowe spotkania w kobiecym gronie. Już w najbliższą środę, 8 grudnia fanki Kina Kobiet będą mogły zobaczyć film w reżyserii Ridleya Scotta „Dom Gucci" z plejadą sław wielkiego ekranu! Fantastyczna atmosfera seansu ma swoje stałe fanki, ponieważ nie ma drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Właśnie z myślą o Paniach, dobierany jest film wieczoru oraz liczne atrakcje przed seansem.

  „Dom Gucci” inspirowany jest szokującą, lecz autentyczną historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty, zwieńczone brutalnym morderstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad dziedzictwem i wielką fortuną.

   

  W tym roku mija sto lat od założenia jednego z najsłynniejszych domów mody, który przetrwał wiele historycznych burz i pozostał rozpoznawalną na całym świecie marką, znaną ze zdolności dyktowania modowych trendów. W role słynnych członków rodziny światowych kreatorów mody wcieliły się gwiazdy takie jak: Lady Gaga, Adam Driver, Jared Leto czy Al Pacino.

   

  Motywem przewodnim grudniowych spotkań będzie złoto - wszystkie fanki projektu z pewnością będą się prezentować jak milion dolarów i poczują się jak gwiazdy! Kino Kobiet to unikalne połączenie wyjątkowych pokazów filmowych, chwili wytchnienia oraz świetnej zabawy w kobiecym gronie, a także wielu atrakcji i  konkursów. Bilety na grudniowe seanse są już dostępne w sprzedaży – tej imprezy absolutnie nie można przegapić! 

  (RED)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.