AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Ponadczasowy hit powraca na ekrany kin Helios

DATA: 8 grudnia 2021 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Z okazji 20. rocznicy premiery filmu „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” kino Helios zaprasza swoich widzów na specjalną, jubileuszową edycję tej ponadczasowej produkcji, którą pokochali kinomani na całym świecie. Już w najbliższą niedzielę magia powróci w wielkim stylu, tym bardziej, że wyświetlone zostaną także unikalne, nieprezentowane dotychczas materiały!

  Harry jest jedyną osobą, której udaje się przeżyć spotkanie ze złym czarnoksiężnikiem - Lordem Voldemortem. W zdarzeniu jednak giną jego ukochani rodzice... Osierocony chłopiec trafia pod opiekę ciotki Petunii i wuja Vernona, którzy nie traktują go najlepiej. Podczas swoich 11 urodzin Harry dowiaduje się, że odziedziczył po rodzicach magiczne zdolności. Wkrótce trafia do szkoły dla czarodziejów – Hogwartu. Na miejscu zapozna się z tajnikami quidditcha – bardzo nietypowego sportu, nauczy się latać na miotle, spotka jednorożce i centaury. Przede wszystkim zaś zmierzy się z potężnymi siłami zła!


  Przed seansem na fanów Harry’ego Pottera czekać będą quizy oraz zagadki do rozwiązania z filmowymi nagrodami. Natomiast po projekcji zostaną zaprezentowane specjalne materiały „MAGICAL MOVIE MODE”, czyli nie lada gratka dla wielbicieli tej ponadczasowej serii: ciekawostki zza kulis powstawania filmu, wypowiedzi aktorów i reżysera Chrisa Columbusa, a także niepublikowane wcześniej sceny!

   

  Już w najbliższą niedzielę, 12 grudnia kino Helios zabierze widzów w niezwykłą, filmową podróż – podczas porywających seansów będzie można ponownie przenieść się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie! Szczegółowe informacje dotyczące seansów oraz możliwość zakupu biletów dostępne są pod adresem: www.helios.pl/harrypotter. Na seanse „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” obowiązuje cennik kina familijnego.

   

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.