AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Zimowe przygotowania KKS-u

DATA: 13 stycznia 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Kaliszanie rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Fot. KKS Kalisz.

  KKS rozpoczął przygotowania do rundy rewanżowej w II lidze.

  Pierwszy dzień przygotowań kakaesiaków upłynął na zbiórce i spotkaniach organizacyjnych ze sztabem szkoleniowym oraz kierownictwem klubu. Później każdy z kakaesiaków wykonał badania krwi oraz pomiar tkanki tłuszczowej. Po południu, na siłowni ,,Jump Planet" pod czujnym okiem trenera Marcina Kulcentego zawodnicy zrealizowali trening motoryczny, oparty na sprawdzeniu siły i mocy piłkarzy.

  Trener Bogdan Zając podczas inauguracji zimowego okresu przygotowawczego miał do dyspozycji aż 32 zawodników. Wraz z pierwszym zespołem trenowali młodzi adepci Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz: Michał Stefaniak (bramkarz) oraz Kacper Dudek (obrońca). Na testach pojawili się również wracający z wypożyczenia Miłosz Matuszewski oraz Tymoteusz Wieczorek.

  Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli także z KKS-em zawodnicy wystawieni na listę transferową, golkiper Łukasz Benedykciński i Szymon Czajor. Treningów nie wznowił Bartłomiej Maćczak, który znajduje się na testach w Sokole Aleksandrów Łódzki. Do zespołu ma na dniach dołączyć natomiast Néstor Gordillo, który powrócił do KKS-u z Arki Gdynia.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.