AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Maraton Fantastycznych Zwierząt na ekranie kina Helios

DATA: 4 kwietnia 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Piątek, 8 kwietnia to ważna data dla wszystkich mugoli, którym nie straszna jest nocna podróż do świata magii. Aby wziąć w niej udział wystarczy kupić bilet, a następnie (właśnie tego dnia, dokładnie o godzinie 23.00) zająć miejsce w sali kaliskiego kina Helios i przypomnieć sobie kilka zaklęć, aby dotrzeć do celu tej porywającej, siedmiogodzinnej wyprawy...

  Na śmiałków czekają wojny światów, pojedynki czarodziejów oraz niezliczona ilość fantastycznych zwierząt. Sieć kin Helios oraz Ministerstwo Magii mają zaszczyt zaprosić wszystkich mugolskich kinomanów na niepowtarzalny Maraton Fantastycznych Zwierząt.

   

   

  Jako pierwsze zaprezentowane zostaną „FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ”, w których J.K. Rowling przenosi widzów do czasów, zanim jeszcze Harry Potter uczył się w Hogwarcie. Zaraz po krótkiej przerwie na ekranach pojawiła się „FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: ZBRODNIE GRINDELWALDA”, a w nich dużo więcej przygód bohatera serii, Newta Scamandera i jego walizki pełnej magicznych stworzeń. Jako ostatni wyświetlony zostanie przedpremierowy pokaz najnowszego filmu z serii „FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE’A”, w której nieustraszona drużyna stanie do walki z niesławnym czarnoksiężnikiem. Nie zabraknie zaskakujących nawiązań do kultowej już opowieści o Harrym Potterze, które z pewnością ucieszą wszystkich fanów!

  Taka dawka wielkich, filmowych emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli nikomu zasnąć. Kina Helios w całej Polsce zapraszają na najnowszą odsłonę cyklu Nocne Maratony Filmowe z filmami z serii „Fantastyczne Zwierzęta” w roli głównej. Bilety na seanse dostępne są w kasach kina, a także pod adresem: www.helios.pl/nmf_fantastyczne oraz w mobilnej aplikacji Heliosa. 

   

  (RED)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.