AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Premierowe seanse hitu „Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a” w kinie Helios

DATA: 7 kwietnia 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Po czterech latach widzowie będą mogli powrócić do pełnego wrażeń Świata Czarodziejów™, stworzonego przez uwielbianą autorkę kultowych już powieści - J.K. Rowling. Kino Helios zaprasza na premierowe seanse porywającego filmu przygodowego w gwiazdorskiej obsadzie „Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a”.

  Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda.

   

   

  Jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka? Jakie tajemnice skrywa przed wszystkimi Profesor? Czy Grindelwald przejmie władzę nad światem, którego bronić będzie Skamander i najodważniejsi czarodzieje? Czwartek, 7 kwietnia to dzień w którym wszystko się wyjaśni!

   

   „Fantastyczne Zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a” to ekscytująca podróż po świecie magii. Helios zaprasza na premierowe seanse. Szczegóły oraz bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/fztd, a także w aplikacji mobilnej Heliosa. Kup bilet już dziś, wybierz najlepsze miejsce w sali i zaoszczędź najwięcej. 

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.