AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONCERT. Urodziny WOWY w Kontrabasie (VIDEO)

DATA: 21 kwietnia 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Kontrabas Cafe Club zaprasza na koncert ,,32. urodziny WOWY w Kaliszu!".

  Wowa to jedyny pianista śpiewający "sznapsbarytonem", autor tekstów i muzyki. Urodzinowy wieczór w Kontrabasie tego artysty okraszony będzie anegdotami z życia i branży muzycznej. Wowa poza tworzeniem i koncertowaniem współpracuje z takimi artystami jak: Chwytak,

  Grzegorz Halama, Lech Dyblik, Kazik Staszewski, Olaf Deriglasoff, Jarosław Jaros, Zacier, Teściowa śpiewa, Natalia Kwiatkowska oraz Jarek Janiszewski. - Zapraszam na wieczór z oryginalnym miejskim folkiem, słowiańską duszą i satyrą otaczającej nas rzeczywistości - mówi Wowa. - To będzie duża dawka pozytywnej energii bez gwiazdorzenia i napinki. Na koncercie premierowo wykonam utwory z nadchodzącej, trzeciej płyty.

  W koncercie, który odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia o godz. 21:00 w Kontrabas Cafe Club, gościnnie wystąpią: Weronika Niemiec i Jacek Strzelczyk (Retro Polo) oraz Jan Oligny.

  Dla gości przewidziano niespodzianki i muzyczne afterparty. Liczba miejsc jest ograniczona, więc już teraz warto zamówić wejściówki. Bilety na koncert kosztują 30 zł. Kontakt, rezerwacje pod nr tel. 793 024 117.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.