AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Helios zapowiada majowe seanse z cyklu Kino Kobiet

DATA: 4 maja 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Kino Helios zaprasza na wiosenną odsłonę Kina Kobiet. W środę, 11 maja o godzinie 18.00, na ekranie kina zagości polski film „Fucking Bornholm” - obraz pokolenia dzisiejszych 40-latków, współczesny komediodramat z gwiazdorską obsadą. Tradycyjnie na Panie czeka także moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy.

  Dwie pary – małżeństwo z długim stażem i nowy związek z Tindera, dzieci i majówkowy wjazd na sielankowy kemping. Co może pójść nie tak? Bohaterowie filmu w reżyserii Anny Kazejak przekonają się, że wszystko, a jeden incydent może uruchomić prawdziwą lawinę…

  Film „Fucking Bornholm” dotyka tematu tożsamości w czasach, gdzie znane nam do tej pory wzorce przestały mieć znaczenie. Kryzys w związku, problemy z komunikacją, zmęczenie oczekiwaniami innych. Brzmi znajomo, jak materiał na najlepsze memy i śmiech przez łzy? Bo tak właśnie jest.

  Kino Kobiet to miła chwila wytchnienia spędzona w towarzystwie najbliższych – mamy, siostry czy przyjaciółki, a ponadto – jest to zawsze pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia nagród. W związku z tym, że przed nami wiosenne seanse, tym razem motywem przewodnim będzie zieleń. Podczas majowych pokazów najmilej widziane będą panie w zielonych sukienkach, niech to będą soczyste kolory wiosny! Szykują się wielkie emocje: https://fb.watch/cCr94hx1JR/.

  Tego seansu nie można przegapić! Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” Helios zachęca do zakupu biletów we wcześniejszym terminie także na seanse Kina Kobiet (wcześniej zakupiony to nawet 10 złotych oszczędności). Bardzo korzystna oferta czeka także na grupy (min. 10 osób). Do zobaczenia na majowych spotkaniach w kobiecym gronie!

  (RED)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.