AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Filmowy Dzień Dziecka w kaliskim kinie Helios!

DATA: 24 maja 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Kino Helios zaprasza najmłodszych widzów na wyjątkowe seanse filmowe z atrakcjami. Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka w dniach 28-29 maja i 1 czerwca na dzieci czekać będą niepowtarzalne wrażenia w ramach pełnego konkursów, nowości filmowych oraz animacji rodzinnego wydarzenia!

  W kaliskim Heliosie ten okres zawsze wiąże się z emocjonującymi, specjalnymi pokazami dla widzów w każdym wieku! W ramach atrakcji zaplanowano przede wszystkim bogaty repertuar premierowych filmów. Jedno jest pewne: te trzy dni przyniosą mnóstwo dobrej zabawy.

  Wśród propozycji znalazła się między innymi animacja „DOGTANIAN. PSI MUSZKIETERIER”, w której główny bohater marzy, by pójść w ślady ojca i dołączyć do straży króla. „PAN WILK i SPÓŁKA. BAD GUYS” udowadnia, że nigdy nie było takich pięciu przyjaciół o złej sławie jak: błyskotliwy kieszonkowiec, Pan Wilk, włamywacz Pan Wąż, mistrz kamuflażu, Pan Rekin, Pan Pirania i hakerka o ciętym języku, miss Tarantula. „DETEKTYW BRUNO” to natomiast mądra i radosna rozrywka dla widzów od lat 2 do 102!

  Podczas weekendu 28-29 maja w kaliskim kinie animatorzy zadbają o fantastyczne atrakcje i konkursy w holu kina. Wśród nich znajdą się między innymi: test mocy, quiz wiedzy, tańce animacyjne, rywalizacje sportowe i konkurencje sprawnościowe oraz zabawy z chustą animacyjną.

  Dodatkowo w niedzielę na chętne dzieci czekać będą animatorki, które zadbają o wystrzałowe fryzury maluchów: kolorowe warkoczyki i kolorowe włosy.

  W dniach 28-29 maja i 1 czerwca kino Helios będzie należało do dzieci! Do zobaczenia w kinie podczas filmowego Dnia Dziecka. Szczegóły oraz bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/dziendziecka2022.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.