AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Otwarcie basenów zewnętrznych w Aquaparku

DATA: 30 maja 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Aqupark zaprasza na otwarcie zewnętrznych basenów.

  Aquapark Kalisz już po raz dziesiąty zaprasza kaliszan do wspólnej zabawy na basenach zewnętrznych w pierwszy weekend czerwca. Z okazji 10 urodzin Spółka przygotowała szereg atrakcji takich jak wodny tor przeszkód oraz promocję dla klientów „Trzecia Godzina GRATIS”.

  - Liczymy na to, że pogoda dopisze i kaliszanie będą mogli w pełni cieszyć się wypoczynkiem na basenie. Przez całe lato będziemy zachęcać do aktywnego spędzania czasu. Przygotowaliśmy dla naszych gości tych młodszych jak i starszych szereg atrakcji na basenach zewnętrznych i wewnętrznych związanych z aktywnością fizyczną i oczywiście dobrą zabawą – podkreśla Michał Jackowski, prezes zarządu Aquapark Kalisz.

  Szczegółowe godziny otwarcia części zewnętrznej kaliskiego aquaparku dostępne są na stronie www.aquaparkkalisz.pl w zakładce godziny otwarcia. Bilety na cały dzień będą kosztować: od poniedziałku do piątku 29zł (normalny) i 24 zł (ulgowy) a w weekendy 31 zł (normalny) i 26 zł (ulgowy). W tym roku również będą funkcjonowały bilety popołudniowe.

  Korzyści z Aquaparku są oczywiste i w najmniejszym stopniu nie budzą wątpliwości, zwłaszcza podczas upalnego lata. Na basen idziemy, aby aktywnie spędzić czas, zrelaksować się i zadbać o formę. Należy jednak pamiętać, że bezpieczeństwo na basenach to podstawa.

  - Wnikliwie analizujemy pojawiające się kwestie i natychmiast reagujemy chcąc zapewnić naszym gościom, nie tylko wysoką jakość usług, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, nad którym czuwają pracownicy Spółki, głównie ratownicy oraz pracownicy ochrony. Jednak, aby ich działanie było w pełni skuteczne, konieczna jest przede wszystkim rozwaga osób korzystających z basenów oraz świadomość własnych umiejętności poruszania się w wodzie. Należy pamiętać, że woda jest żywiołem – dodaje Michał Jackowski.

  Wszystkie reguły, zalecenia i polecenia obsługi aquaparku mają na celu zapewnienie bezpiecznego korzystania z wypoczynku na basenach.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.