AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Czwarty Kaliski Festiwal Wina w Calisia One

DATA: 31 maja 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  W sobotę, 4 czerwca odbędzie się kolejna edycja Kaliskiego Festiwalu Wina. Wydarzenie jest częścią inauguracji sezonu letniego w Calisia One.

  Kaliski salon M&P Alkohole Wina Cygara, wspólnie z winebarem Chleb i Wino, zaprasza 4 czerwca na IV Kaliski Festiwal Wina. W ramach wydarzenia odbędzie się prezentacja oraz degustacja ponad 130 gatunków alkoholi pochodzących z całego świata. Goście będą mieli okazję udać się w podróż do najlepszych winnic z Europy, Afryki, Ameryki, Australii, Nowej Zelandii i Izraela oraz skosztować lokalnych alkoholi. Tegoroczną edycję festiwalu po raz pierwszy wzbogaci również specjalne stoisko cygarowe.

  - Kaliski Festiwal Wina to wydarzenie skierowane szczególnie do osób interesujących się kulturą winiarską i jej tradycjami. Odpowiednia prezentacja oraz degustacja alkoholi z pewnością zadowoli każdego gościa, a fachowa obsługa stoisk, o którą zadbamy w Calisia One, odpowie nawet na najbardziej skomplikowane pytania dotyczące wina i whisky - mówi Jolanta Krzyżan, właścicielka konceptu kulinarnego Calisia One w Kaliszu

  Kaliski Festiwal Wina odbędzie się w sobotę 4 czerwca 2022 roku na patio Calisia One przy ul. Chopina 9 w Kaliszu. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do godz. 19:00.
  (red)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.