AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Calisia Music Night - otwarcie sezonu letniego w Calisia One!

DATA: 10 czerwca 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Calisia One i hotel Hampton by Hilton zapraszają na oficjalne rozpoczęcie sezonu letniego. Jego oficjalną inauguracją będzie III edycja imprezy Calisia Music Night, która odbędzie się w sobotę, 11 czerwca.

  Kaliski Festiwal Wina oraz spektakl teatralny Grupy MISZ-MASZ były przedsmakiem oficjalnego rozpoczęcia sezonu w Calisia One. Już 11 czerwca o godz. 20 sezon uroczyście otworzy III edycja imprezy Calisia Music Night Hampton by Hilton. W ten wyjątkowy wieczór patio Calisia One zgromadzi wielu mieszkańców miasta, którzy będą mogli cieszyć się muzyką na żywo, pysznym jedzeniem oraz licznie przygotowanymi atrakcjami. - Cieszymy się, że już po raz trzeci mamy możliwość wspólnie rozpoczynać sezon letni na patio Calisia One. Dwie poprzednie edycje wydarzenia okazały się ogromnym sukcesem. Jesteśmy dumni, że to właśnie w kompleksie Calisia One organizowane są takie wydarzenia. Nasz obiekt jest do tego idealnym miejscem, dlatego z pewnością podobnych inicjatyw będzie coraz więcej - mówi Jolanta Krzyżan, właścicielka konceptu kulinarnego Calisia One w Kaliszu.

  O dobrą zabawę w rytm uwielbianych i popularnych hitów zadbają Matthew Clarck, Wlodee Di Black oraz D-JO Violin, natomiast za serwowanie niecodziennych drinków odpowiedzialni będą mistrzowie barmaństwa, Łukasz Ogórek oraz Patryk Kaczmarek.

  Organizatorzy podzielili wydarzenie na Strefę 1 oraz Strefę VIP, aby każdy z gości mógł wybrać zaproponowane atrakcje odpowiednio do swoich upodobań. Strefy różnią się położeniem miejsc siedzących oraz ofertą gastronomiczną.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.