AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

LISKÓW. Piknik Nocy Świętojańskiej

DATA: 20 czerwca 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Podczas pikniku odbyło się wspólne ognisko. Fot. Gmina Lisków.

  W Koźlątkowie w gminie Lisków odbył się „Piknik Nocy Świętojańskiej”.

  Projekt finansowany był ze środków Gminy Lisków w ramach realizacji zadania publicznego „Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych”. Na piknik przybyli przedstawiciele gminy, mieszkańcy wsi i okolic.

  Piękna pogoda umożliwiała zabawę na świeżym powietrzu. Przybyli mogli upiec sobie kiełbaski, zjeść żurek, przegryzając pajdą chleba ze smalcem i ogórkiem. Była też kawa i pyszne rogale. Wszyscy mogli wziąć także udział w zabawie z wróżbami oraz skorzystać z przejażdżek bryczką. Zabawę uświetniał DJ. FGB.

  Jak przystało na świętojańską imprezę dziewczęta pięknie prezentowały się w wyplatanych przez siebie wiankach, spośród których został wyłoniony i nagrodzony ten najpiękniejszy. Miłym zaskoczeniem był występ Kariny, młodej dziewczyny z Ukrainy, która obecnie mieszka w Liskowie. Karina zaczarowała  przybyłych swoim przepięknym głosem.

  Nie zapomniano też Jagódce, która zmaga się z chorobą SMA. Na piknik przybyły siostra Marta i Klara, bohaterki filmu „U Pana Boga w Ogródku”. Zbierały datki dla Jagody. Zebrana kwota 4.330 zł zasiliła konto fundacji.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.