AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA RĘCZNA. Zostają w MKS-ie

DATA: 21 czerwca 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Najskuteczniejszy w ofensywie obrotowy ostatniego sezonu PGNiG Superligi, nominowany do nagrody Obrotowego Sezonu Piotr Krępa zostaje w Energa MKS-ie Kalisz. Kontrakty przedłużyli również lider obrony Mateusz Kus i Kamil Pedryc. Skład obrotowych uzupełni Wiktor Karpiński z SMS-u ZPRP w Płocku!

  Krępa jeszcze przed transferem do Kalisza uchodził za jednego z najgroźniejszych obrotowych PGNiG Superligi, jeśli chodzi o grę w ataku. Dobra forma w Energa MKS-ie pozwoliła mu ugruntować swoją pozycję. Przyszły sezon będzie jego trzecim w
  barwach kaliskiego klubu, a poprzednie dwa kończył z nominacjami dla najlepszego zawodnika sezonu na swojej pozycji. W ubiegłej kampanii był drugim najlepszym strzelcem zespołu, trafiając do bramki rywali 103 razy.

  Trzeci sezon w Energa MKS-ie spędzi też Mateusz Kus. To zawodnik specjalizujący się w grze obronnej, będący w tym elemencie liderem kaliskiego zespołu. Poza wyżej wymienioną dwójką kontrakt przedłużył również wykorzystywany głównie w defensywie Kamil Pedryc, a skład obrotowych uzupełni absolwent SMS ZPRP w Płocku Wiktor Karpiński, który dostał właśnie powołanie do młodzieżowej kadry narodowej.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.