AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Kaliski skatepark z legendami

DATA: 22 czerwca 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  W sobotę, 25 czerwca w kaliskim skateparku odbędzie się impreza Holy Week Aggressiv Old School Legends Day Kalisz. Spotkają się dawni mistrzowie i legendy jazdy na rolkach.

  To druga edycja wydarzenia. Celem przedsięwzięcia jest przywołanie wspomnień związanych z czasami, w których jazda na rolkach była bardzo pupularna oraz zachęcenie młodzieży do aktywności sportowej. W programie znajdą się pokazy jazdy na rolkach w wykonaniu dawnych i obecnych mistrzów (w tym czasie będzie można zapisywać się na listę uczestników zawodów oraz dokonać symbolicznej wpłaty w kwocie 20 zł).

  Impreza rozpocznie się o godz. 12.00 a o godz 13:00 zaplanowano rozgrzewkę uczestników. Przewidziano dodatkowe atrakcje: strefę food & chil na plaży miejskiej, gdzie będzie można zjeść smaczny posiłek i odpocząć, a także wypożyczyć rower wodny lub kajak.
  Ponadto Szkoła Żeglarska Morka przygotowała 30 zaproszeń na rejs motorówką po Prośnie z kapitanem Piotrem Lewandowskim (do wykorzystania w godz. 16:00 - 19:00 w dniu imprezy).

  O godz. 21:00, w ogródku restauracji Sushi Kushi przy ul. Garncarskiej 1 zostanie zorganizowane kino, w którym wyświetlane będą filmy z kaset VHS.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.