AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Emma Thompson gwiazdą lipcowego Kina Kobiet

DATA: 15 lipca 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Uwielbiany przez Panie cykl Kino Kobiet powraca z nową, wakacyjną odsłoną! Już w najbliższą środę, 20 lipca na ekranach kaliskiego kina Helios wyświetlony zostanie film obyczajowy „Powodzenia, Leo Grande”. 

  W roli głównej wystąpi laureatka dwóch Oscarów - niesamowita Emma Thompson. Tradycyjnie poza seansem, na kinomanki czekać będą rozmaite atrakcje oraz liczne konkursy, do wygrania m.in. voucher na wypożyczenie auta na weekend z pełnym bakiem od firmy Ignaszak Autoryzowany Dealer VW, Audi, Skoda w Kaliszu.

   

  Nancy Stokes (Emma Thompson), emerytowana nauczycielka i wdowa, przez całe życie miała tylko jednego partnera seksualnego – swojego męża. Zamknięta w świecie kompleksów i ukrywanych pragnień, postanawia przeżyć przygodę z młodym, przystojnym sex workerem Leo Grande (Daryl McCormack). W pokoju hotelowym poza miastem Nancy spotyka się z Leo, który okazuje się doskonałym uwodzicielem, o czarującym wyglądzie i niecodziennej erudycji. W tych nietypowych okolicznościach Nancy nieoczekiwanie pobiera lekcję akceptacji własnego ciała oraz rozkoszy, która może z tego płynąć…

   

  Jeden z licznych konkursów organizowanych przed seansem charakteryzuje się szczególnym warunkiem wzięcia w nim udziału: trzeba się odpowiednio przebrać. Na najbliższe seanse Kina Kobiet kino, zaprasza Panie w strojach marynarskich. Wszystko po to, żeby poczuć wakacyjny klimat. Warto pamiętać o bluzkach w paski i kapitańskich czapkach!

   

  Cykl Kino Kobiet to jedyna tego typu impreza skupiona wokół potrzeb kobiet. Wieczór filmowy z fantastyczną, luźną atmosferą z edycji na edycję przyciąga coraz większą rzeszę fanek. Tego pokazu nie można przegapić, bilety są już dostępne w sprzedaży. Do zobaczenia na lipcowych seansach z filmem „Powodzenia, Leo Grande” w kinach Helios w całej Polsce. 

  (RED)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.