AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Paśnik na ,,Złotym Rogu"!

DATA: 22 lipca 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Wraca letni ogródek na ,,Złotym Rogu". Z tej okazji prowadzący ogródek ,,Kurier smaku" zaprasza w weekend na powitalną imprezę!

   

  Dla wielu kaliszan ,,Złoty Róg" to wręcz kultowe miejsce. To tutaj w latach 90. powstał jeden z pierwszych ogródków letnich w naszym mieście, który stał się miejscem spotkań wielu mieszkańców Kalisza.

  Teraz to miejsce w centrum miasta znów odżyje. A wszystko za sprawą ,,Kuriera smaku", który otworzył na ,,Złotym" ogródek letni - ,,Paśnik". Jak przystało na ogródek dostaniemy w nim zimne napoje i piwo. Można się także posilić. W menu znalazły się m.in. pierogi o różnych smakach. Można zamówić pierogi z łososiem i krewetką, mięsem, z kurczakiem po meksykańsku a także w wersji wegańskiej i wegetariańskiej. Te pierwsze dostaniemy z boczniakami oraz szpinakiem i szuszonymi pomidorami a drugie z serem, ziemniakami i cebulką. Goście mogą również zamówić cieszące się sporą popularnością buły z szarpanym mięsem a także tortille. Wszystkie dania i napoje są dostępne w przystępnych cenach.

  Ogródek ma kilkadziesiąt miejsc siedzących a część z nich stanowią leżaki, na których wypoczywając będzie można poczuć się jak...na małej plaży. W planach są także inne atrakcje związane z tym miejscem.

  W najbliższy weekend zaplanowana jest powitalna impreza z okazji otwarcia ogródka a o oprawę muzyczną zadbają DJ-e. Start w piątek i sobotę o godz. 19:00. Wstęp jest wolny.

  (nel)

   

  O ,,Kurierze smaku"

  ,,Kurier smaku" to uznana marka kulinarna w naszym mieście. Dań przygotowywanych przez szefa kuchni Bartosza Borowskiego można spróbować też w kolejnym ,,Paśniku", który stoi przy ,,Hali pod Zegarem" przy ul. Górnośląskiej a także w ,,Pianie", z którą ,,Kurier" współpracuje. Oprócz tego ,,Kurier" obsługuje też wiele imprez plenerowych, a jego stoiska można spotkać podczas wielu imprez czy koncertów oraz wydarzeń takich jak np. Formoza Challenge.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.