AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. „DC Liga Super-Pets” - fantastyczne pokazy przedpremierowe tylko w kinie Helios

DATA: 22 lipca 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Specjalnie z myślą o wszystkich sympatykach animacji, komiksów, superbohaterów oraz zwierzaków kino Helios zaplanowała wyjątkowe pokazy przedpremierowe najnowszego filmu przygodowego „DC Liga Super-Pets”. 

  Rodzinne seanse odbędą się już podczas najbliższego weekendu (23 i 24 lipca) w kaliskim Heliosie w dwóch godzinach: 10:00 i 12:30. Na najmłodszych widzów czekać będą, quizy i filmowe nagrody!

   

   

  Wszystkim dobrze znane są moce superbohaterów – czas się teraz przekonać co potrafią te zwierzaki. Tym razem to właśnie one przybędą na ratunek porwanym herosom z Ligi Sprawiedliwości, ponieważ w najnowszej animacji ze studia Warner Bros. to nie Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Zielona Latarnia czy Aquaman są na pierwszym planie, tylko właśnie zwierzaki o supermocach! Całej operacji przewodzi Superpies Krypto, który był do tej pory nierozłączny ze swym przyjacielem – Supermanem.

   

  Mają te same moce i ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Herosi z Ligi Sprawiedliwości zostają uprowadzeni przez złowieszczą Świnkę Morską Lulu. Krypto musi przekonać naprędce niesforną grupę zwierzaków, których właścicielami są również członkowie Ligi – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów.

   

  Superprzygoda tego lata zawładnie ekranami kina Helios już w najbliższy weekend! Bilety na porywające, przedpremierowe seanse dostępne są w kasie kina a także na stronie: www.helios.pl/DCLigaSuper-Pets oraz w nowej aplikacji mobilnej. 

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.