AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Lider zagra z KKS-em

DATA: 3 sierpnia 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Z Górnikiem Polkowice zagrają w sobotę piłkarze KKS-u Kalisz. Fot. Górnik Polkowice.

  Startuje sprzedaż biletów na sobotnie starcie KKS-u z Górnikiem Polkowice.

  Górnik Polkowice to aktualny lider II ligi. Polkowiczanie w trzech pierwszych spotkaniach tegorocznego sezonu odnieśli trzy zwycięstwa. KKS również dobrze wystartował (ma 1 zwycięstwo i 1 remis). - Po bilety na mecz z Górnikiem zapraszamy do Sklepu KKS-u Kalisz (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29) od środy do piątku w godz. 13-17. W dzień meczowy kasy otwarte zostaną o godz. 15. Sprzedaż online dostępna jest na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/ - mówi Michał Zakosztowicz, rzecznik KKS-u Kalisz.

  Cennik biletów na mecz z Górnikiem Polkowice:
  - normalny 20 zł,
  - ulgowy 10 zł,
  - VIP 100 zł.

  UWAGA! W kibicowskie środy i czwartki bilety są za połowę ceny! Za wejściówkę normalną zapłacisz zaledwie 10 zł, natomiast za ulgową tylko 5 zł! Po promocyjne bilety klub zaprasza do Sklepu KKS Kalisz. Bilet ulgowy przysługuje wszystkim do 18 lat oraz powyżej 60 roku życia, a także kobietom.

  Każdy nabywca biletu VIP będzie miał możliwość wjazdu samochodem na dedykowany parking. Przed oraz w trakcie spotkania, do dyspozycji posiadacza takiego biletu, będzie catering.

  Karnety na sezon
  Trwa także sprzedaż karnetów na sezon 2022/2023! Jego zakup to korzyść finansowa dla kibica (wejście na wszystkie domowe spotkania danej rundy w bardzo atrakcyjnej cenie). Ponadto każdy posiadacz karnetu będzie mógł za darmo wejść na domowe, pucharowe pojedynki Dumy Kalisza w tym sezonie (w tym starcie z Widzewem Łódź)! Po karnety zapraszamy do Sklepu KKS-u lub na stronę https://bilety.kkskalisz.com.pl. - Przypominamy, że podczas każdego drugoligowego pojedynku “niebiesko-biało-zielonych”, do dyspozycji kibiców jest Sklep KKS Kalisz, w którym można kupić akcesoria piłkarskie, klubowe gadżety a także oficjalne, meczowe stroje. Głodni kibice będą mogli zjeść potrawy z grilla oraz napić się zimnych i ciepłych napojów. Zapraszamy do strefy gastronomicznej, znajdującej się również pod trybuną wschodnią - kończy rzecznik KKS-u.

  (jav)

  Fot. oficjalna strona Górnika Polkowice.

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.