AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

FILM. Zagraj w "Akademii Pana Kleksa"!

DATA: 18 sierpnia 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Od lewej: Piotr Fronczewski, odtwórca roli Pana Kleksa w filmie z lat. 80., reżyser nowej wersji Marek Kawulski i Tomasz Kot, który zagra główną rolę w nowym filmie o Akademii. Fot. Fot. IG/ Kawulski.

  Trwają zdjęcia do filmu "Akademia Pana Kleksa" w reżyserii Macieja Kawulskiego. Producenci filmu poszukują statystów z Kalisza i okolic.

  Filmowa adaptacja "Akademii Pana Kleksa" Jana Brzechy powstała w 1983 roku. Film został wówczas bardzo dobrze przyjęty przez publiczność, a w rolę Pana Kleksa wcielił się Piotr Fronczewski.

  Teraz po prawie 40 latach powstanie nowa wersja filmu. Jego reżyserem został Marek Kawulski, twórca takich produkcji jak „Underdog” czy „Jak zostałem gansterem”. Obecnie trwają prace nad produkcją, która powstaje m.in. w Gołuchowie i nadal poszukiwani są statyści do filmu.
  - Szukamy mężczyzn z Kalisza lub okolic w wieku 18-50lat, którzy wcielą się w rolę wilków (zarost mile widziany) oraz kobiet w wieku 16-45 lat i dzieci w wieku 9-15 lat do ról różnych postaci bajkowych. Szukamy również kobiet i mężczyzn w wieku 16-19 lat jako absolwenci. Udział w projekcie filmowym jest płatny - napisano na stronie Agencji Aktorskiej Sceneria.

  (nel)

  Zgłoszenia do filmu na statystów - "Akademia Pana Kleksa" 
  Zgloszenia należy kierować na adres: akademiapanakleksa@sceneria.com.pl z tytulem BAZA. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, wiek, wzrost, nr telefonu oraz aktualne zdjęcia twarzy i sylwetki (bez filtrów, osób towarzyszących, bez okularów przeciwsłonecznych).

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.