AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

INWESTYCJE. Magazyn LOOGIC w portfelu Elite Partners Capital (VIDEO)

DATA: 19 sierpnia 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Magazyn został wybudowany przez Grupę Antczak. Fot. Grupa Antczak.

  Magazyn wybudowany przez Grupę Antczak na terenie LOOGIC Park Radomsko dołącza do portfolio Elite Logistics Fund II. To pierwsza na polskim rynku akwizycja funduszu zarządzanego przez Elite Partners Capital.

  W wyniku pierwszej na polskim rynku akwizycji fundusz pozyskał nowoczesny obiekt o powierzchni 54 tys. m kw., objęty certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent. Magazyn został zrealizowany przez Grupę Antczak w formule built-to-suit dla operatora sieci JYSK.

   

  - We współpracy z inwestorem postawiliśmy sobie za cel stworzenie modelowego parku logistycznego, odpowiadającego na współczesne wyzwania w obszarze zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Jako doświadczony generalny wykonawca, chcemy prowadzić kolejne etapy tej szeroko zakrojonej inwestycji w ścisłym porozumieniu z najemcami, wsłuchując się w ich unikatowe potrzeby projektowo-budowlane i technologiczne - mówi Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak.

  LOOGIC Park Radomsko jest położony w centralnej Polsce - w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A1, dróg krajowych DK 42 i DK 91 oraz kluczowych węzłów kolejowych. Na obszarze ponad 80 ha może docelowo powstać 11 hal magazynowych o łącznej powierzchni 380 tys. m kw. - Polski rynek nie jest nam obcy, nawiązaliśmy już zaufane relacje na miejscu. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie identyfikować projekty, które zapewniają nam atrakcyjne zwroty nawet na dzisiejszym zmiennym rynku - mówi Victor Song, CEO Elite Partners Capital.

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.