AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Helios zaprasza na gorący Maraton AFTER

DATA: 20 sierpnia 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  W piątkową noc z 26 na 27 sierpnia w kinie Helios, odbędzie się wyjątkowo emocjonujący seans, nie tylko dla zakochanych. W ramach najnowszej odsłony cyklu Nocne Maratony Filmowe Helios zaprezentuje swoim widzom wszystkie części popularnej serii romansów z premierowym „AFTER 4. Bez siebie nie przetrwamy”! Zapowiada się pełna niezwykłych uczuć, doznań i namiętności filmowa noc…

  Jako pierwsza zaprezentowana zostanie ekranizacja bestsellerowej powieści autorstwa Anny Todd – „AFTER”. Nieśmiała Tessa poznaje buntowniczego Hardina, który wywraca jej świat do góry nogami. Następnie widzowie zobaczą dalsze losy młodych kochanków w romansie „AFTER 2”. Później wyświetlony zostanie film „AFTER. OCAL MNIE” – w związku Tessy i Hardina pojawiają się kolejne przeciwności… Na koniec widzowie zobaczą premierę „AFTER 4. BEZ SIEBIE NIE PRZETRWAMY”, w której wyjdzie na jaw czy Hardin i Tessa będą chcieli jeszcze raz zawalczyć o swój związek?

  Porywy namiętności i najtrudniejsze wybory we wszystkich rozdziałach najbardziej burzliwego romansu współczesnego kina podczas jednej nocy są gwarantowane. Jedno jest pewne - taka dawka gorących, filmowych emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli zasnąć żadnemu z widzów. 

  Kino Helios zaprasza do zakupu biletów na najbliższe seanse w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe w kasach kina, na stronie: www.helios.pl/nmf_after, a także w nowej mobilnej aplikacji HELIOS. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca w sali, a także - zaoszczędzić. 

   

  (RED)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.