AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONCERT. Kathia w Cukierence

DATA: 26 sierpnia 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  W piątek w Cukierence w Opatówku wystąpi Kathia.

  W piątek, 26 sierpnia do Opatówka przyjedzie młoda, utalentowana wokalistka Kathia, która wystąpi w ramach kolejnego Koncertu przy Cukierence, zorganizowanego przez Fundację "Inicjatywa dla Opatówka" wraz z Gminną Biblioteką Publiczną im. Braci Gillerów. Koncert rozpocznie się o godz. 18:00, a wstęp jest wolny.

  Kathia jest 20-letnią songwriterką i producentką z Poznania, która dysponuje wyjątkowym, oryginalnym głosem. Młoda artystka jest na samym początku swojej muzycznej drogi. Podczas koncertów gra na gitarze i pianinie. No i pięknie śpiewa! Mimo młodego wieku komponuje bardzo dobre utwory i pisze dobre teksty - zarówno po polsku, jak i po angielsku.

  Kathia jest przed pełnowymiarowym, wydawniczym debiutem, ale już ma na koncie występy m.in. na tegorocznym Dużej Scenie Festiwalu w Jarocinie. W 2020 roku światło dzienne ujrzała jej EP „Town” z sześcioma utworami i… od razu została Płytą Tygodnia portalu Onet! 

  Koncert Kathii odbędzie się jako czwarte wydarzenie w cyklu "Koncert przy Cukierence", który jest owocem współpracy Fundacji "Inicjatywa dla Opatówka" oraz Gminnej Biblioteki Publicznej im. Braci Gillerów w Opatówku, a także jako kolejne "Spotkanie ze sztuką" w Opatówku.

  Wydarzenie odbędzie się na dziedzińcu Biblioteki (ul. Kościelna 15), a w razie niepogody zostanie przeniesione do budynku Biblioteki. Udział w koncercie jest bezpłatny.

  (jav)

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.