AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE.„Sczęścia chodzą parami"! w kinach Helios

DATA: 31 sierpnia 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Co kręci kobiety, co podnieca mężczyzn? Czy pech może przynieść szczęście? A może nawet miłość? Na te pytania widzowie kina Helios poznają odpowiedź już w ten piątek. Właśnie 2 września premierę będzie miała najnowsza komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie - „Szczęścia chodzą parami”. 

  Główną bohaterką filmu jest Malwina - przebojowa projektantka samochodów, która zakochuje się w Brunonie, wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy nawet najbardziej płomienny romans. 

   

   

  Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Brunon nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia.

  Twórcy filmu – bracia Prokopowicz – zaangażowali do swojego projektu całą plejadę gwiazd polskiego kina. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć po raz pierwszy w komedii romantycznej Michała Żurawskiego, któremu partnerują mu między innymi: Weronika Książkiewicz, Aleksandra Domańska, Antoni Królikowski, Tomasz Karolak, Krzysztof Czeczot, Maria Pakulnis, Piotr Machalica i Elżbieta Zającówna. Tak doborowa obsada gwarantuje najlepszą zabawę i prawdziwy relaks w kinie. 

  Na dużą dawkę śmiechu kina ze szczyptą romantycznych wzruszeń kino Helios zaprasza od 2 września! Bilety na premierowe seanse dostępne są w kasach kina a także na stronie www.helios.pl/szczescia oraz w nowej aplikacji mobilnej. 

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.