AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONCERT. Kathia wystąpiła w Cukierence

DATA: 9 września 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Kathia wystąpiła w Cukierence w Opatówku. Fot. FB Fundacja Inicjatywa dla Opatówka.

  W Opatówku odbył się koncert Kathii - młodej, utalentowanej wokalistki i multiinstrumentalistki, która wystąpiła wraz z zespołem w ramach kolejnego Koncertu przy Cukierence, zorganizowanego przez Fundację "Inicjatywa dla Opatówka" wraz z Gminną Biblioteką Publiczną im. Braci Gillerów.

   

  Zaledwie 20-letnia Kathia ma już za sobą wydanie jednej "EPki", a jednocześnie przygotowuje się do wydania albumu. Kasia, wraz z towarzyszącymi jej muzykami: Szymonem i Wojtkiem, zabrała publiczność w wielobarwny świat swojej muzyki. Artystka pokazała swoje liczne talenty, bowiem nie tylko śpiewa, ale i gra na gitarze, flecie i instrumentach klawiszowych. Licznie zgromadzeni melomani mogli zrelaksować się przy tych dźwiękach i odpocząć po trudzie całego dnia. Swoją wdzięczność wyrazili gromkimi oklaskami, a zespół dwukrotnie bisował.

  Koncert Kathii był trzydziestym wydarzeniem w ramach "Spotkań ze sztuką" w Opatówku i jednocześnie czwartym "Koncertem przy Cukierence", który odbył się na dziedzińcu kultury - czyli obok Gminnej Biblioteki Publicznej im. Braci Gillerów w Opatówku, która mieści się obecnie w zabytkowym Domku Gotyckim zwanym "Cukierenką".

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.