TARACHULSKI: Szanujemy punkt z Lechem (VIDEO)

DATA: 20 września 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
    Bartosz Tarachulski - trener KKS-u Kalisz. Fot. KKS Kalisz.

- Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu i wydawało się, że mieliśmy mecz pod kontrolą - powiedział po spotkaniu z Lechem II Poznań szkoleniowiec KKS-u, Bartosz Tarachulski.

Kaliszanie w niedzielę zremisowali z Lechem II 2:2. Goście już na początku spotkania strzelili pierwszego gola, ale potem KKS szybko odpowiedział dwoma trafieniami.

W drugiej połowie, po czerwonej kartce (druga żółta), dla Mateusza Gawlika piłkarze Lecha grali przez długi okres w przewadze. Wykorzystali ją doprowadzając do remisu. - Szkoda tego remisu, ale z postawy zespołu jesteśmy zadowoleni - zakończył trener KKS-u Kalisz.

Teraz kaliszan czekają dwa ciężkie wyjazdowe spotkania z Wisłą Puławy i Polonią Warszawa.