AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

BUDOWNICTWO. Osiedle „Między Mostami” z pozwoleniem na użytkowanie (FOTO)

DATA: 21 września 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Osiedle „Między Mostami” jest położone w samym sercu Kalisza - w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bernardyńskiego i Parku Miejskiego. Fot. Grupa Antczak.

  Grupa Antczak zakończyła realizację kameralnego osiedla „Między Mostami”. Przy ul. Garncarskiej powstało 77 wysokiej klasy mieszkań o łącznej powierzchni niemal 4 tys. m kw.

  Osiedle „Między Mostami” jest położone w samym sercu Kalisza - w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bernardyńskiego i Parku Miejskiego. W ramach inwestycji powstały dwa 5-kondygnacyjne budynki z windami oraz niski budynek garażowy. Klatki schodowe i części wspólne budynków charakteryzują się oryginalnym wzornictwem, wyznaczającym najwyższy standard dla kaliskich realizacji deweloperskich. Teren wokół osiedla został ozdobiony zielenią, a dla najmłodszych mieszkańców zaprojektowano plac zabaw. Dla wszystkich mieszkań przewidziano miejsca parkingowe.

  Klienci docenili atuty kameralnego osiedla, wyróżniającego się niebanalną architekturą, najwyższej jakości materiałami oraz komfortowym układem przestrzennym. Z 77 zrealizowanych przez Grupę Antczak mieszkań, w ofercie zostały już tylko trzy lokale, w tym dwa z prywatnymi, przydomowymi ogródkami. Mieszkania dostępne są w atrakcyjnej cenie, obowiązującej jeszcze przed obserwowaną od wielu miesięcy inflacją na rynku budowlanym.

  - Między Mostami” wpisuje się w naszą 40-letnią tradycję odpowiedzialnego, nastawionego na jakość budownictwa mieszkaniowego. Stworzyliśmy nowoczesne, pięknie zaprojektowane osiedle, które idealnie wkomponowało się w okoliczną przyrodę. Zadbaliśmy o ciekawą ofertę dla osób, które cenią miejskie życie, a jednocześnie chcą aktywnie spędzać czas w naturalnym otoczeniu zieleni - mówi Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak.

  Osiedle „Między Mostami” zostało zaprojektowane przez poznańską pracownię MODOarchitektura, która wraz z Grupą Antczak uhonorowana została nagrodą Property Design Award za projekt wielofunkcyjnego kompleksu Calisia One, z biurami, konceptami kulinarnymi oraz hotelem Hampton by Hilton Kalisz. 

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.