AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. O zdrowiu z prof. Murawą

DATA: 27 września 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Kaliska Rada Kobiet zaprasza na spotkanie otwarte, podczas którego głównym tematem będzie zdrowie.

  Gościem wieczoru będzie prof. Dawid Murawa, wybitny specjalista w dziedzinie chirurgii i onkologii. Dawid Murawa to profesor nadzwyczajny Katedry Chirurgii i Onkologii Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego i Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

  Obecnie poza kierowaniem Kliniką Chirurgii szpitala w Zielonej Górze jest konsultantem Oddziałów Chirurgii Szpitali w Pleszewie oraz Środzie Wielkopolskiej. W maju 2020 r. objął funkcję prezesa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. - Porozmawiamy o zdrowiu, profilaktyce i nowoczesnych metodach leczenia. Wspólnie z Technikum Budowy Fortepianów przygotowujemy muzyczną niespodziankę! Nasze spotkania są otwarte! Zapraszamy panie i panów. Zapewniamy ciekawych rozmówców, miłą atmosferę i filiżankę kawy - zachęcają organizatorki spotkania z Kaliskiej Rady Kobiet.

  Na uczestników wydarzenia oprócz ciekawych rozmów czekać będzie muzyczna niespodzianka i filiżanka kawy. Spotkanie odbędzie się w środę, 28 września o godz. 18:00 w Villi Calisia przy Alei Wolności 4. Wstęp jest wolny.

  (nel)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.