AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PIŁKA NOŻNA. Starcie z Czarnymi Koszulami

DATA: 28 września 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  KKS (białe stroje) zagra w środę w stolicy z Polonią. Fot. Michał Sobczak, strona oficjalna KKS-u Kalisz.

  Zaległe spotkanie z Polonią Warszawa rozegrają w środę piłkarze KKS-u Kalisz.

  To spotkanie nie ma szczęścia do terminów. Najpierw miało się odbyć w połowie sierpnia na początku tegorocznego sezonu II ligi. Później przełożono je na połowę września, a teraz na 28 września. - Mam nadzieję, że uda nam się w końcu ten mecz rozegrać bez żadnych przeszkód - twierdzi Robert Trzęsała, prezes KKS-u Kalisz.

  Polonia Warszawa to jeden z najbardziej utytułowanych klubów grających aktualnie w II lidze. To m.in. dwukrotny Mistrz Polski, a także dwukrotny zdobywca Pucharu Polski. W 1999 roku “Czarne Koszule” dotarły do półfinału Pucharu Intertoto UEFA. Po kilku latach gry na makroregionalnym poziomie klub ze stolicy powrócił w tym sezonie do centralnych rozgrywek, a do 2029 roku planuje grać w ekstraklasie.

  Środowy mecz zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż zagrają dwa zespoły z czołówki tabeli II ligi. Polonia plasuje się obecnie na trzeciej pozycji, a KKS jest piąty.

  Środowe spotkanie na stadionie przy ul. Konwiktorskiej rozpocznie się o godz. 19:11. Mecz można zobaczyć kupując subskrypcję na platformie WP Pilot.

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.