AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Wielkie otwarcie Calisia Skybar

DATA: 28 października 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Calisia Skybar otwiera się 28 października. Fot. materiały organizatora wydarzenia.

  Calisia One i Hampton by Hilton zapraszają na wielkie otwarcie nowego konceptu strefy kulinarnej Calisia Skybar, które rozpocznie się już w piątek, 28 października

  Calisia Skybar to kolejne atrakcyjne miejsce na mapie Kalisza, Nowy cocktail bar został zlokalizowany na ostatniej kondygnacji kompleksu kulturalno-biznesowego Calisia One. Nowoczesny design oraz ciekawe oświetlenie w połączeniu z przestronnym tarasem widokowym skierowanym na panoramę miasta decydują o wyjątkowości tego miejsca.

  Jego otwarcie zaplanowane jest na najbliższy weekend, 28-30 października, podczas którego mieszkańcy Kalisza będą mieli okazję skorzystać z licznie przewidzianych atrakcji. Wielkie otwarcie rozpocznie się w piątek o godzinie 20:00 prezentacją karty koktajli oferowanych przez Calisia Skybar, podczas której każdy z gości otrzyma w prezencie dowolnie wybrany autorski koktajl. Piątkowemu wydarzeniu będzie towarzyszyć muzyka house. Z kolei na sobotę zaplanowano prawdziwe weekendowe szaleństwo - Calisia Skybar w wyjątkowy sposób, w ramach niezwykle widowiskowego pokazu barmańskiego, zaprezentuje gościom sposób przygotowywania koktajli. W sobotni wieczór nie zabraknie również DJ’a, który zadba o najlepszą zabawę do białego rana. W niedzielę, od godziny 18:00, Calisia Skybar zaprasza na odpoczynek i relaks w towarzystwie przyjaciół i wyjątkowych koktajli obfitujących w smaki z całego świata.

  - Cieszymy się, że nasz kompleks Calisia One możemy wzbogacić o kolejne miejsce przeznaczone do spotkań i zabawy. Takie inicjatywy są niezwykle potrzebne nie tylko ze względu na rozwój miasta, ale przede wszystkim dla jego mieszkańców, którzy chętniej wychodzą z domów i integrują się ze sobą. Jesteśmy dumni, że Calisia One po raz kolejny sprawia, że Kalisz tętni życiem. Nasz wyjątkowy cocktail bar stanowi idealne dopełnienie całego kompleksu, który od kilku lat znakomicie spełnia się w świadczeniu usług kulturalno-biznesowych - mówi Jolanta Krzyżan, właścicielka konceptu kulinarnego Calisia One w Kaliszu.

  Obiekt Calisia One posiada niezwykle bogatą historię, bowiem w dalekiej przeszłości mieściła się w nim słynna fabryka pianin i fortepianów, kontynuująca tradycje Gustawa Arnolda Fibigera. Dawne życie budynkowi przywróciła Grupa Antczak, sprawiając że teren dawnej fabryki zamienił się w nowoczesny kompleks, na który składa się butikowy biurowiec, hotel Hampton by Hilton oraz otwarty na miasto dziedziniec z różnorodnymi konceptami kulinarnymi. Zrewitalizowana przestrzeń została wyróżniona prestiżową nagrodą Bryła Roku 2020 przyznawaną przez portal branżowy Property Design.

  (RED)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.