AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONCERT. Muzyczne Zaduszki - Modest Project

DATA: 31 października 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  MODEST PROJECT zagra na Muzyczne Zaduszki w CKiS-ie. Fot. materiały organizatora koncertu.

  CKiS zaprasza w piątek, 4 listopada na wyjątkowy projekt poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego.

  To swoisty ukłon w stronę wielkiego muzycznego talentu artysty - pianisty, flecisty, poety, kompozytora, autora tekstów. W koncercie MODEST PROJECT usłyszymy zarówno znane jak i mniej znane utwory Republiki, Obywatela GC i Grzegorza z Ciechowa. Koncert poprzedzi krótki suport zespołu PARADOGS.

  MODEST PROJECT powstał niedawno bo w grudniu 2021 r. i już w styczniu 2022 r. miał swój pierwszy koncert poświęcony właśnie Grzegorzowi Ciechowskiemu. - Zespół właściwie powstał z potrzeby, gdyż zwrócono się do mnie czy nie złożyłbym składu muzycznego i nie zagrał właśnie utwory G. Ciechowskiego. Dosyć długo to trwało bo około 4 miesięcy i udało mi się zaprosić wspaniałych muzyków z Kalisza do wspólnego projektu. Zaczęliśmy od utworów G. Ciechowskiego, ale w swoim repertuarze mamy także inne utwory innych wykonawców.Dotąd mieliśmy kilka koncertów które zostały miło i ciepło przyjęte. Od listopada zaczynamy znów koncertować właśnie m.in. z utworami G. Ciechowskiego. Od nowego roku mamy w planach ruszyć w Polskę także z repertuarem A. Zauchy i ruszyć z tym w Polskę - mówi gitarzysta grupy, Andrzej Myćka.

  SKŁAD ZESPOŁU

  Andrzej Myćka – gitara
  Jarosław Olek – wokal
  Przemysław Olek – klawisze
  Damian Jeżewski – bas
  Piotr Miedziński – perkusja

  PARADOGS - to pięcioosobowy skład zakorzeniony w klimatach rockowo-bluesowych. Kompozycje zespołu to szalona mieszanka męskich wokali, energicznych gitarowych riffów i chwytliwych refrenów. To zespół, który dopiero zaczyna przygodę na kaliskiej scenie i chociaż w jego skład wchodzą doświadczeni muzycy dopiero tworzy się ich historia. Zagra krótki suport poświęcony artystom, którzy odeszli.

  Koncert odbędzie się 4 listopada o godz. 19:00 w sali studio CKiS-u przy ul. Łaziennej. Przedsprzedaż biletów: do 3 listopada - 20 zł, 4 listopada - 25 zł. Bilety internetowo można zakupić na: https://kck.systembiletowy.pl/system_portal.php/repertoire.html?id=7634

   

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.