AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. „Listy do M. 5” - kultowa seria wraca na duży ekran

DATA: 3 listopada 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Ta urzekająca komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie jest nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia w naszym kraju. Niezmiennie bawi i wzrusza, ale ukazuje też co jest w życiu naprawdę ważne. W nowej odsłonie filmu losy bohaterów skoncentrują się wokół poszukiwania bliskości. Piąta część historii podkreśla, że dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, ludzie potrzebują drugiej osoby u swojego boku. Już 4 listopada na ekranach kina Helios zadebiutuje hit - „Listy do M. 5”!


  W najnowszej odsłonie widzowie zobaczą nowe świąteczne perypetie swoich ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem? Szczepan i Karina uwikłają się w bitwę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. A przy okazji, na własnej skórze, sprawdzą czy „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”. Nie zawsze kryształowy Mel stanie na drodze innego, niekoniecznie „świętego” Mikołaja, a wydarzenia z jego udziałem staną się medialną sensacją! Natomiast słabo znoszący samotność Wojciech, całkiem przypadkowo, pozna sympatycznego wigilijnego oszusta… 

   

  To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. „Listy do M. 5” skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość, które, szczególnie teraz, są najważniejsze. W głównych rolach widzowie zobaczą ponownie: Tomasza Karolaka, Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Janusza Chabiora. Do grona nowych bohaterów dołączą Jan Peszek, Aleksandra Popławska, Maria Dębska czy Mateusz Banasiuk. 
  Kino Helios zaprasza swoich widzów na świąteczną komedię pełną gwiazd już od najbliższego piątku, 4 listopada! Bilety na premierowe seanse dostępne są w kasach kin Helios, a także na stronie www.helios.pl/listydom5 i w nowej aplikacji mobilnej. Zróbcie sobie prezent i wybierzcie się do kina!


   

  (RED)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.