AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

KONCERT. Michał Kowalonek, były wokalista Myslovitz, w Kontrabasie

DATA: 4 listopada 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Michał Kowalonek wystąpi w Kontrabasie. Fot. materiały promocyjne organizatora koncertu.

  Michał Kowalonek wystąpi w Kontrabas Cafe Club.

  Michał Kowalonek to lider poznańskiej grupy Snowman oraz dziecięcej formacji Lumikulu. Od 2012 roku do niedawna był wokalistą grupy Myslovitz. Koncertował z różnymi projektami między innymi w Nowym Jorku, Memphies, Chicago, Londynie, Paryżu czy Berlinie, dzielił scenę z takimi artystami jak Lenny Kravitz, Hozier i Archive.

  Dzięki swojemu doświadczeniu wspiera młodych twórców i młode zespoły. Artysta rusza w krótką solową trasę po małych, kameralnych miejscach. Na tych solowych koncertach zaprezentuje autorskie, nietypowe, niebanalne piosenki... w repertuarze ma też utwory zespołów, w których się udziela(ł).

  W maju 2019 roku artysta zadebiutował z autorskim projektem. Michał Kowalonek wydał wtedy album „O Miłości W Czasach Powstania”. Ten koncert to będzie luźne, intymne spotkanie „bez spinki”. Wypełnione muzyką i opowieściami.

  Koncert w Kontrabas Cafe Club (Plac Bogusławskiego 1) odbędzie się w sobotę 5 listopada o godz. 20:30. Bilety 30 zł są do nabycia: https://www.biletomat.pl/bilety/michal-kowalonek-kalisz-12141?fbclid=IwAR0_sitxDJflD1Ps1aOI3QNeL8xOcBlczhsnrDdWQpSg3dupcdpa8Q9aZMA 

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.