AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. „Nie cudzołóż i nie kradnij” komedia gangsterska w kaliskim kinie Helios

DATA: 17 listopada 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Julia Wieniawa jako nierządnica w stroju anioła, Mateusz Banasiuk jako niewierny mąż Aleksandry Popławskiej, Cezary Pazura jako sutener rodem z Dzikiego Zachodu, a Bartek Firlet i Sebastian Stankiewicz jako groteskowi, ale groźni gangsterzy. To tylko niektóre gwiazdy występujące w debiucie reżyserskim Mariusza Kuczewskiego, inspirowanym najsłynniejszą księgą świata. Kino Helios w Galerii Amber zaprasza na premierowe seanse filmu „Nie cudzołóż i nie kradnij” od najbliższego piątku, 18 listopada.

  Patryk (w tej roli Mateusz Banasiuk) odpina przysłowiowe „wrotki”, gdy tylko jego żona Renata (Aleksandra Popławska) wyjeżdża z domu na kilka dni. Niewierny mąż miłosną pustkę wypełnia towarzystwem Sandry (Julia Wieniawa), przez niefortunnie łączy go z sutenerem Alfim (Cezary Pazura), pewną tajemniczą przesyłką i parą fajtłapowatych gangsterów (Sebastian Stankiewicz i Bartek Firlet), którzy są na jej tropie. Gdy na ratunek Patrykowi ruszy jego brat, ksiądz Mariusz (Mariusz Drężek), sprawy skomplikują się jeszcze bardziej... Nikt tu nie dostanie rozgrzeszenia, a kara za grzechy będzie nieuchronna i sroga. Nadal jednak pozostaje pytanie, czy o tym wszystkim zadecydował przypadek, spisek, czy może sam Bóg?

   

   

  Helios zaprasza na premierowe seanse najnowszej komedii gangsterskiej w gwiazdorskiej obsadzie już od najbliższego piątku, 18 listopada. Bilety dostępne są w kasach kin , a także na stronie www.helios.pl/ncnk i w nowej aplikacji mobilnej. Planując wizytę w kinie Helios i kupując bilet wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca, a także więcej zaoszczędzić w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.

  (RED)


   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.