AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PRACA. Najnowsze oferty z Kalisza i regionu

DATA: 24 listopada 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Aktualne oferty z Powiatowego Urzędu Pracy w Kaliszu.

  1. Firma w Kaliszu,  e-mail: rekrutacja@ff-mw.pl

  zatrudni:

  Mechanika - Dział utrzymanie ruchu
  Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe (preferowany kierunek: mechanika), mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu/ technicznym w przedsiębiorstwie produkcyjny, podstawowa znajomość zasad mechaniki i pneumatyki, Umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami, mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV, obsługa komputera na poziomie podstawowym, gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym.
  Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę; Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności; Program Poleceń możliwość dodatkowej premii za polecenie znajomego do pracy do 800 zł brutto; Proces adaptacyjny nowego pracownika; Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych; Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę; Pakiet Benefit: dofinansowanie do Karty Multisport i opieki medycznej Lux-Med, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

   

  2. Biuro rachunkowe w Kaliszu,  e-mail: lukasz@e-fik.com.pl
  zatrudni:

  Freelancera / handlowca
  Wymagania: Wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B. Pozyskiwanie klienta, telefonicznie bądź podczas spotkań bezpośrednich. Umowa zlecenie. Biuro Rachunkowe FIK posiada swoje oddziały w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim oraz Nowym Sączu. Świadczymy usługi dla podmiotów z terenu całej Polski.

   

  3. Firma w Kaliszu,  e-mail: rekrutacja@ff-mw.pl
  zatrudni:

  Operatora urządzeń oczyszczalni ścieków 
  Wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziana wiedza techniczna i podstawowa wiedza o stosowanej technologii oczyszczania ścieków, uprawnienie energetyczne do 1KV, lub gotowość do ich wyrobienia (na koszt firmy), gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym. 
  Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z polską firmą, będącą jednym z czołowych producentów i sprzedawców lodów w Europie, współpracę z profesjonalnym, wspierającym i przyjaznym zespołem fachowców, szczegółowy proces wdrożenia, wsparcie przełożonego, zespołu i wyznaczonego opiekuna wdrożenia, pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport i inne, program Poleceń Pracowników - możliwość uzyskania dodatkowej premii za polecenie znajomego do pracy, firmowe produkty (lody i desery mrożone) w niższych cenach, darmowy parking, dogodna lokalizacja, raz na kwartał paczka lodów dla Ciebie i Twoich bliskich.

   

  4. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 im. Plutonu Głuchoniemych AK W Kaliszu, tel. 62 502 35 55
  zatrudni:

  Specjalistę ds. księgowości 3/4 etatu
  Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne, znajomość ustawy o rachunkowości i regulacji podatkowych (Dz.U.2022,1634), dobra znajomość obsługi komputerowych programów finansowo-księgowych, kilkuletnie doświadczenie w księgowości, praca w programie FINANSE i MAJĄTEK.

   

  5.Firma w Kaliszu, tel. 500238911, e-mail: hurtownia.ash.lens@gmail.com
  zatrudni:

  Technika optyka
  Wymagania: Wykształcenie średnie, ogólny zmysł techniczny, dokładność w realizacji powierzonych zadań, sumienne wykonywanie powierzonych zadań, precyzyjność.


  6. Szkoła podstawowa w Moskurni,  tel. 62 763-70-56, e-mail: spmoskurnia@poczta.onet.pl
  zatrudni:

  Nauczyciela psychologa 9/22 
  Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, istnieje możliwość zatrudnienia w innych placówkach na terenie gminy na tym samym stanowisku.

   

  7. Firma  z branży mięsnej w Sokolnikach,  tel. 601 556 103
  zatrudni:

  Sprzedawcę ½ etatu
  Wymagania: Obsługa kasy fiskalnej, doświadczenie na stanowisku. Sprzedaż towaru,- ryneczek Dobrzec.
  Kontakt telefoniczny po godz. 18.00.

   

  8. ZDM w Kaliszu, 62 598 52 05
  zatrudni:

  Robotnika gospodarczego
  Wymagania: Prawo jazdy kat. B, umiejętność naprawy drobnych urządzeń mechanicznych typu kosa spalinowa, zagęszczarka, umiejętność pracy w zespole.

   

  9. Przychodnia w Kaliszu,  tel. 62 767 70 40
  zatrudni:

  Lekarza internistę
  Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe, prawo wykonywania zawodu, może być lekarz w trakcie specjalizacji, mile widziane doświadczenie zawodowe, warunki pracy i płacy do uzgodnienia z pracodawcą.

   

  10. Firma w Kaliszu,  e-mail: rekrutacja@ff-mw.pl
  zatrudni:

  Automatyka
  Wymagania: Preferowane wykształcenie wyższe (profil: automatyka, elektromechanika bądź pokrewne), doświadczenie na analogicznym stanowisku w zakładzie przemysłowym będzie dodatkowym atutem, wiedza z zakresu elektrotechniki, automatyki i pneumatyki, wiedza z zakresu budowy i działania sterowników PLC, podstawowa wiedza z zakresu programowania sterowników PLC i HMI, wiedza z zakresu mechaniki i urządzeń chłodniczych będzie dodatkowym atutem, mile widziane  uprawnienia SEP do 1kV, umiejętność pracy pod presją czasu, gotowość do pracy w systemie 12/24/12/48.
  Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę. Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności. Program Poleceń  możliwość dodatkowej premii za polecenie znajomego do pracy do 1500 zł brutto. Proces adaptacyjny nowego pracownika. Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych. Pracę w przyjaznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę. Pakiet Benefit: dofinansowanie do Karty Multisport i opieki medycznej Lux-Med, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach .

   

  11. Firma w Cekowie, tel. 691866962, e-mail: kamila.witczak@bestim.pl
  zatrudni:

  Ślusarzy
  Wymagania: Wykształcenie zawodowe, praca na podobnym stanowisku mile widziana, możliwość przyuczenia.

   

  12. Firma w Cekowie, tel. 691866962, e-mail: kamila.witczak@bestim.pl
  zatrudni:

  Spawaczy
  Wymagania: Wykształcenie zawodowe, kurs spawania metodą TIG i MAG, istnieje możliwość przyuczenia.

   

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.