AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. NutkoSfera CeZika dla dzieci

DATA: 1 grudnia 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl
  Youtuber CeZik przyjedzie w lutym do Kalisza. Fot. oficjalna strona artysty.

  Na początku przyszłego roku do Kalisza przyjedzie słynny Youtuber - CeZik

  Muzyk znany m.in. z niekonwencjonalnych coverów znanych przebojów, kanału KlejNuty czy filmików w rodzaju „Od tyłu i klasycznie” przyjedzie z repertuarem dla najmłodszych odbiorców „NutkoSfera - CeZik dzieciom”.

  Swoją muzyczną przygodę w Internecie CeZik, czyli Cezary Zenon Nowak rozpoczął w 2008 roku. Jak sam pisze o sobie na swojej stronie internetowej: „od tamtej pory, stworzyłem kilkadziesiąt teledysków, a wiele z nich zyskało miano viralowych. Śpiewałem od tyłu i na głosy, walczyłem z aligatorem, grałem na przyborach kuchennych, miksowałem i udźwiękowiałem wypowiedzi celebrytów, a nawet zaśpiewałem w duecie ze Stingiem”.

  Wszystkie treści na jego kanałach obejrzano 400 milionów razy! Po dwuletniej przerwie, w 2018 roku muzyk wydał swój debiutancki album. Obecnie jednak skupia się przede wszystkim na tworzeniu piosenek i teledysków dla najmłodszych, na swoim kanale NutkoSfera. I to właśnie z tym programem przyjedzie do Kalisza 7 lutego 2023 r., a jego koncert odbędzie się w Auli Akademii Kaliskiej przy ul. Nowy Świat 4.

  Bilety na kaliski koncert CeZika można nabyć za pośrednictwem strony internetowej - https://www.biletomat.pl/bilety/nutkosfera-cezik-dzieciom-kalisz-12194/

  Nie warto czekać do ostatniej chwili, bo promocyjne ceny biletów (35 zł ulgowy oraz 55 zł normalny) obowiązują tylko do 31 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów!

  (jav)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.