AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. Wyczekiwana premiera filmu „AVATAR: Istota wody” w kinie Helios

DATA: 15 grudnia 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Przed widzami druga część wielkiego światowego hitu w reżyserii Jamesa Camerona. Pandorę znów napada wroga korporacja w poszukiwaniu cennych minerałów. Jack i Neytiri wraz z rodziną zmuszeni są opuścić wioskę i szukać pomocy u innych plemion zamieszkujących planetę… Kino Helios w Galerii Amber zaprasza na premierowe seanse fenomenalnej produkcji „Avatar: Istota wody” od najbliższego piątku, 16 grudnia.

  Akcja filmu rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake’a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć…

   

   

  Przy okazji tej premiery Helios zaprasza do udziału w konkursie pod hasłem „Pokaż nam kolory swojej rodziny”. Każda rodzina, także ta filmowa z megaprodukcji „Avatar: Istota wody”, to mieszanka wybuchowa charakterów, temperamentów i nastrojów. Aby wziąć udział w zabawie, należy w kreatywny sposób zinterpretować konkursowe hasło i uwiecznić je na fotografii, a następnie przesłać zgłoszenie pod adresem https://konkursy.helios.pl/landing/avatar2 do 8 stycznia włącznie. Najlepsze prace zostaną nagrodzone oryginalnymi zestawami gadżetów filmowych oraz paletą cieni do oczu NYX Professional Makeup z limitowanej kolekcji inspirowanej filmem „Avatar: Istota wody”.

   

  Na ten wzruszający, wizjonerski obraz z pewnością warto było czekać aż trzynaście lat! Bilety na premierowe seanse w 2D oraz 3D dostępne są w kasach kin Helios a także na stronie www.helios.pl/avatar oraz w nowej aplikacji mobilnej. Przy zakupie warto pamiętać o ofercie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, gwarantującej wybór najlepszych miejsc, a także najbardziej korzystne ceny biletów.

   

  (RED)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.