AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

PRACA. Najnowsze oferty pracy z Kalisza i regionu

DATA: 20 grudnia 2022 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Aktualne oferty z Powiatowego Urzędu Pracy w Kaliszu.

  1. Firma w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

  zatrudni:

   

  Automatyka

  Wymagania: Wykształcenie minimum średniego technicznego kierunkowego (Automatyka, Elektrotechnika, Mechatronika, inne pokrewne), umiejętność czytania schematów elektrycznych i AKP, dobra znajomość obsługi komputera, gotowość do pracy w systemie 3zmianowym (w tym również w weekendy), właściwa jakość wykonywanych prac, bezpieczeństwo wykonywania prac, doświadczenie w pracy w zakresie utrzymania maszyn w ruchu co będzie mile widziane Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Konkurencyjne wynagrodzenie. Dodatki za pracę zmianową. Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy. Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia. Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

  Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job-invite/215696/

   

  2. Firma w Kaliszu, tel. 508 348 106

  zatrudni:

   

  Operatorów maszyn

  Wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, inicjatywa i umiejętność aktywnej współpracy, gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji, gotowość do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy.

  Co oferujemy: Stałe i stabilne zatrudnienie. Umowę o pracę na pełen etat - bezpośrednio przez Colian. Atrakcyjny pakiet socjalny, m.in.: świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku. Prywatną opiekę medyczną. Ubezpieczenie na życie. Pracowniczy Program Emerytalny. Dofinansowanie Karty Multisport. Programy doceniania. Doskonałą organizację pracy. Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji. Pracę w zgranym, solidnym zespole. Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

   

  3. Firma w Kaliszu, e-mail: rekrutacja.kalisz@pl.nestle.com

  zatrudni:

   

  Asystenta ds. technologicznych

  Wymagania: Wyższe wykształcenie preferowane kierunki : Technologia żywności, Zarządzanie Jakością, bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, bardzo dobre umiejętności MS Office (szczególnie Excel), terminowość, gotowość do pracy pod presją czasu i zmieniających się warunków, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, umiejętność szybkiej analizy i podejmowania samodzielnych decyzji, otwartość na nowe doświadczenia, pro aktywność i zaangażowanie w działania. Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Konkurencyjne wynagrodzenie. Dodatki za pracę zmianową. Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy. Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia. Paki. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca. Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali. Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

  Zadania: Opracowywanie receptur nowych produktów oraz ulepszanie receptur istniejących z uwzględnieniem zmian technologicznych, wymagań rynku i kosztów. Przygotowywanie dokumentacji technologicznej i specyfikacji nowych i zmodernizowanych produktów. Wdrażanie projektów oszczędnościowych. Współpraca z dostawcami w celu sprawdzenia nowych produktów. Współpraca ze wszystkimi zainteresowanymi jednostkami organizacyjnymi zakładu w zakresie przygotowania i wdrażania nowych wyrobów. Zapobieganie zagrożeniom występującym w procesie pracy. Przyczynianie się do realizacji celów i zadań firmy poprzez dbałość o jakość i bezpieczeństwo produktów. Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job-invite/215966/

  4. Firma w Kaliszu, tel. 504 282 161

  zatrudni:

   

  Elektromechanika / Elektryka

  Wymagania: Wykształcenie średnie techniczne kierunkowe - mechanika maszyn, elektryk itp., uprawnienia SEP do 1KV, umiejętność czytania schematów elektrycznych, 4 - letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu lub w firmie produkcyjnej.

   

  5. Zespół Szkół w Liskowie, tel. 62 763 40 09

  zatrudni:

   

  Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

  Wymagania: Dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku odpowiednim dla zawodu, w którym będzie nauczać, lub świadectwo dojrzałości i dokument potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zakresie zawodu, którego będzie nauczać, oraz przygotowanie pedagogiczne, a także co najmniej dwuletni staż pracy w zawodzie, którego będzie nauczać, lub tytuł mistrza w zawodzie, którego będzie nauczać, oraz przygotowanie pedagogiczne. Umowa zawarta na czas określony z możliwością stałego zatrudnienia. Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.

   

  6. Firma w Szczytnikach, tel. 692 309 787

  zatrudni:

   

  Pomocnika montera okien i drzwi

  Wymagania: Osoba chętna do przyuczenia, praca w delegacji (Polska).

  7. Firma w Kaliszu, tel. 535 997 955

  zatrudni:

   

  Specjalistę ds. kadr i płac

  Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe (bez znaczenia), doświadczenie na stanowisku.

  8. Firma w Głóskach (gmina Nowe Skalmierzyce), tel. 504 504 668, e-mail:info@djtrade.pl

  zatrudni:

   

  Spawaczy MAG

  Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku. Produkcja pojemników/koszy/stojaków metalowych bez akordu.

   

   

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.