AKTUALNOŚCI
GALERIE
MIEJSCA I LUDZIE

ZAPROSZENIE. „Niebezpieczni dżentelmeni” w styczniowym Kinie Kobiet

DATA: 11 stycznia 2023 | AUTOR: Redakcja wkaliszu.pl

  Kino Helios w Galerii Amber zaprasza na pierwsze w tym roku filmowe spotkania w kobiecym gronie. W środę, 18 stycznia fanki cyklu będą mogły przedpremierowo zobaczyć porywającą komedię kryminalną „Niebezpieczni dżentelmeni” z plejadą gwiazd wielkiego ekranu! Zakopane, rok 1914. Czterech artystów budzi się po szalonej imprezie. Nie dość, że są zamieszani w pewną intrygę, to jeszcze z nieboszczykiem na kanapie…

  Tadeusz Boy-Żeleński, Witkacy, Joseph Conrad i Bronisław Malinowski budzą się po całonocnej imprezie. Głowy im pękają, nikt nic nie pamięta, a sytuacji nie poprawiają znalezione na podłodze zwłoki. Do drzwi domu dobijają się właśnie stróże prawa, a to dopiero początek kłopotów. Rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym bohaterowie muszą uwolnić się nie tylko od podejrzeń, ale także od równie niebezpiecznych środowiskowych plotek i jak najszybciej wyjaśnić zagadkę tajemniczej śmierci.

   

   

  Film został uhonorowany Nagrodą Publiczności na 38. Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym. W tym iskrzącym dowcipem i tętniącym akcją komediowym kryminale równie ważne jak to „kto zabił?”, jest pytanie: „kogo zabito?”. Nawiązując do wyjątkowego klimatu filmu, motywem przewodnim styczniowych spotkań będą stylizacje w stylu przedwojennych dżentelmenów, nie można zapomnieć o przyklejanych wąsach!

   

  Kino Kobiet to unikalne połączenie pokazów filmowych z wieloma atrakcjami i konkursami przygotowanymi z myślą o Paniach. Bilety na styczniowe seanse z filmem „Niebezpieczni dżentelmeni” są już dostępne w sprzedaży (na stronie www.helios.pl, w aplikacji mobilnej oraz w kasach kin) – tej imprezy nie można przegapić! 

   

  (red)

  Komentarze

  Najczęściej odwiedzane

  The browser you use is not supported by this application, probably because it lacks some critical features.
  For a better experience, please consider using this application with a supported browser.